Biuro Poselskie Posła do Parlamentu Europejskiego
Tadeusza Cymańskiego
Plac Słowiański 18
82-200 Malbork
II piętro, pokój 24
tel/fax (0-55) 272-40-23
e-mail: tadeusz_cymanski@poczta.onet.pl

3 odpowiedzi do “Biuro Poselskie”

 • mieszkaniec kraju:

  To co napisałem na /forum przeciwko religii/ min. nie zgadzając się z tym co tam niektórzy piszą i jestem przeciwko burzeniu ładu i porządku cytat mój ” Ktoś pisał i dokonał odkrycia np. cytat kogoś “O KSIĄDZ ZMUSZA dzieci do chodzenia na wszystko co się odprawia w kościele,i straszy że jak nie będą miały karteczek od księdza to nie pójdą do komuni,bieżmowania itp,a na religi poziom nauki jak na uniwersytecie,więc wiadomo że dzieci nie lubią religi. ” konie c cytatu ///////////// Odpowiadam : No i co z tego i ja to przerabiałem w latach młodości i na prawego człowieka wyrosłem a ksiądz mi nie kazał kraść , napadać , być idiotą .A gdy ojcu poskarżyłem się na nauczyciela religii czy nauczyciela szkolnego to usłyszałem – rozrabiałeś to ja ci jeszcze przyłożę jak będziesz niegrzeczny .Teraz opluwa i olewa się nauczycieli i jest tzw. bezstresowe wychowanie i jak mówią w mediach niski poziom nauczania ale czy jest lepiej ? Czy nie boimy się wyjść na ulicę aby nie być napadniętym ,pobitym ,wulgarnie wyzwanym ?Dlaczego niektóre dzieci bluzgają ,popijają alkohol i palą papierosy ,coraz częściej napadają ,stosują przemoc przeciwko słabszym , w grupie wyszukują ofiarę do znęcania się , łączą się w zdemoralizowane watahy, dokonują dewastacji i zaśmiecania – czy to wina religii ,księży . Czy demokratyczne i przyjazne państwo i wojny na epitety i oczernianie się między posłami służy zrozumieniu i poszanowania idei demokratycznego państwa i poszanowaniu polityków .Dlaczego tak musi być ,że zwycięża partia która lepsza była i skuteczniejsza w wojnie na epitety i paszkwile tzn. powiedziała ich więcej i częściej także dzięki przychylności mediów .Dlaczego pojawił się czarny koń tzw. antykrzyżowiec z partią która weszła do sejmu na hasła antyklerykalne i burzące ład i porządek ? Partia “antykrzyżowców” powstała także dzięki głosom młodych którzy nie chcieli głosować na PO ,SLD i PiS lub zrobili tym partiom na złość ale czy to będzie dobre i konstruktywne dla kraju ? Osłabienie pozycji ojca ,matki ,nauczyciela przez brak posłuchu ,zrozumienia ,szacunku .Czy nastąpił atak na księży i kościół także w wyniku prób przewrotu historycznego odnoszącego się ładu i porządku i nagonki antyklerykalnej w 21 wieku ?

  odpowiedz

  Teraz jest protest przeciwko religii a jutro będzie przeciwko czemuś innemu aż w końcu ludzie się pozabijają albo uczynią ziemię rajem , bez wojen ,konfliktów ,mściwości ,pazerności ,zachłanności , obłudy ,zakłamaniu ,absurdom ,szkodzeniu innym itd. To stulecie jest nazwane tzw.” wiekiem głupoty ” przez ludzi mających obawy i dostrzegających zagrożenia .Według niektórych polityków pojęcie i idea przyjaznego państwa dzięki któremu zdobywają głosy wyborców jest źle pojęta – bo przyjazne państwo staje się przyjazne dla jednych a dla drugich nie przyjazne choć było dotychczas przyjazne i tak powstaje właśnie teoria chaosu i burzenia ładu i porządku. Im więcej będzie przewrotowców ,idiotów i analfabetów politycznych tym gorzej dla spokoju w kraju i na świecie .Ale niektórzy politycy i krzykacze na takich właśnie ludziach a nawet kanaliach – będą chcieli sięgnąć po władze i siać zamęt . A mądrzy ludzie ,obiektywnie i logicznie myślący ,dostrzegający zagrożenia mogą być izolowani ,niezrozumiani i będą robić z nich wariatów .Nastąpi atak na wszystko co powstawało przez wieki np. wiara ,sumienie i upadek moralny ,patriotyczny i zgnilizna umysłów i ludzie sami się wykończą ,że nie potrzebna będzie kometa czy wybuch wulkanu. Na efekty takiej nagonki anty historyczno – moralnej nie trzeba długo czekać bo dzisiaj będą przewracać krzyże i groby zmarłych dla których nie mają powagi i czci a jutro będą ….. ?
  Pisał – zbulwersowany tym co się teraz dzieje i jako sympatyk PiS bo tylko ta partia jest najbardziej wiarygodna, uczciwa ,prawa i dla dobra i bezpieczeństwa ludzi . 50 % wyborców nie głosowało i w przyszłych wyborach liczę na rozsądek tych wyborców i danie wotum nieufności tym co rządzili tyle razy .

 • alimenty:

  Dzień dobry Panie Pośle jestem w szoku iż odważyli się usunąć waszą grupę z partii pana człowieka tak inteligentnego ,wyważonego i wrażliwego społecznie ale niech się pan nie martwi są ludzie którzy za panem pójdą ludzie wiedzą ile Pan zrobił dla naszych dzieci jak pan walczył o fundusz alimentacyjny jak w sejmie pan walczy o godność zwykłego obywatla właśnie to jest klucz , do sukcesu naszego kraju a nie adorowanie wybranych grup społecznych ZRUPCIE COŚ WKOŃCU

  z poważaniem

  Ilona Janiszewska

  Zagrożeni Likwidacją FA Bydgoszcz

 • Ursa Zimmer:

  To co napisałem na /forum przeciwko religii/ min. nie zgadzając się z tym co tam niektórzy piszą i jestem przeciwko burzeniu ładu i porządku cytat mój ” Ktoś pisał i dokonał odkrycia np. cytat kogoś “O KSIĄDZ ZMUSZA dzieci do chodzenia na wszystko co się odprawia w kościele,i straszy że jak nie będą miały karteczek od księdza to nie pójdą do komuni, bieżmowania itp,a na religi poziom nauki jak na uniwersytecie,więc wiadomo że dzieci nie lubią religi. ” konie c cytatu ///////////// Odpowiadam : No i co z tego i ja to przerabiałem w latach młodości i na prawego człowieka wyrosłem a ksiądz mi nie kazał kraść , napadać , być idiotą .A gdy ojcu poskarżyłem się na nauczyciela religii czy nauczyciela szkolnego to usłyszałem – rozrabiałeś to ja ci jeszcze przyłożę jak będziesz niegrzeczny .Teraz opluwa i olewa się nauczycieli i jest tzw. bezstresowe wychowanie i jak mówią w mediach niski poziom nauczania ale czy jest lepiej ? Czy nie boimy się wyjść na ulicę aby nie być napadniętym ,pobitym ,wulgarnie wyzwanym ?Dlaczego niektóre dzieci bluzgają ,popijają alkohol i palą papierosy ,coraz częściej napadają ,stosują przemoc przeciwko słabszym , w grupie wyszukują ofiarę do znęcania się , łączą się w zdemoralizowane watahy, dokonują dewastacji i zaśmiecania – czy to wina religii ,księży . Czy demokratyczne i przyjazne państwo i wojny na epitety i oczernianie się między posłami służy zrozumieniu i poszanowania idei demokratycznego państwa i poszanowaniu polityków .Dlaczego tak musi być ,że zwycięża partia która lepsza była i skuteczniejsza w wojnie na epitety i paszkwile tzn. powiedziała ich więcej i częściej także dzięki przychylności mediów .Dlaczego pojawił się czarny koń tzw. antykrzyżowiec z partią która weszła do sejmu na hasła antyklerykalne i burzące ład i porządek ? Partia “antykrzyżowców” powstała także dzięki głosom młodych którzy nie chcieli głosować na PO ,SLD i PiS lub zrobili tym partiom na złość ale czy to będzie dobre i konstruktywne dla kraju ? Osłabienie pozycji ojca ,matki ,nauczyciela przez brak posłuchu ,zrozumienia ,szacunku .Czy nastąpił atak na księży i kościół także w wyniku prób przewrotu historycznego odnoszącego się ładu i porządku i nagonki antyklerykalnej w 21 wieku ?

Dodaj odpowiedź